4 Nisan 2020, Cumartesi Web TV Foto Galeri Sosyal Medya Mobil Uygulamalar Arşiv
 
 

Pınar Süt 42 yaşındaTürkiye’nin lider süt ve süt ürünleri markası Pınar Süt, 42. kuruluş yıldönümünü çalışanları ve aileleriyle birlikte kutladı.

 Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Pınar Süt Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı; “Türkiye’de süt sektörünün kurucusu ve öncüsüyüz. Bugün Turquality ile sektörde Türkiye’yi temsil eden tek süt markasıyız. 30 yılı aşkın süredir Körfez Ülkelerinde Pınar Labne ile kategoride lider bir markayız. Gelecekte Pınar’ı dünya markası yapma hedemiz var’’

 Türkiye’nin lider süt ve süt ürünleri markası Pınar Süt’ün 42. kuruluş yıldönümü kutlama töreninde, şirket bünyesinde 5 yılını dolduran 16, 10 yılını dolduran 7, 15 yılını dolduran 9, 20 yılını dolduran 22, 25 yılını dolduran 5 olmak üzere toplam 59 çalışana başarı ve onurlandırma sertifikaları verildi. Törene, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Feyhan Yaşar, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Pınar Süt Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Gökoğlu, Yaşar Holding İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş, Yaşar Holding İcra Başkan Yardımcıları Hikmet Altan ve Levent Dağhan, Pınar Süt Genel Müdürü Gürkan Hekimoğlu, Pınar Süt Ar-ge ve Teknoloji Koordinatörü Erhan Savcıgil ile Yaşar Holding ve Pınar Yöneticileri katıldı.

Pınar Süt’ün modern süt sanayinin kurucusu ve 42 yıldır sektörün lideri olduğunu belirten Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Pınar Süt Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı; “Pınar Süt olarak çalışanlarımızla, üreticilerimizle, bayilerimizle, tüketicilerimizle, tedarikçilerimizle büyük bir aileyiz. Bir çok yeniliği ve ilki hep beraber gerçekleştiriyoruz. Bugün, Turquality ile sektörde Türkiye’yi temsil eden tek süt markasıyız. 30 yılı aşkın süredir Körfez ülkelerinde Pınar Labne ile bu kategoride liderliğimizi sürdürüyoruz. Bu pazarda Avrupa firmalarıyla yıllardır rekabet ediyoruz ve bu başarı bayrağını dalgalandırmaya devam edeceğiz. Pınar’ın dünyada, Avrupa’da, Amerika’da ve bir çok ülkede ihracatı bulunuyor. Bununla da gurur duyuyoruz. Gelecekte Pınar’ı dünya markası yapma hedemiz var” dedi.

 Başarıya ulaşmada yenilikleri ve değişimi takip etmenin önemini vurgulayan Yaşar Holding İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş; “Genlerimizde yenilikçi bir karakter var. Dijital ve ekonomik tüm imkanlardan yararlanarak da yenilikçi yaklaşımımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Motivasyonu yüksek insan kaynağımız ile geleceğe umutla bakıyoruz. Geleneksel hale gelen kuruluş ve onurlandırma törenlerimizde bizlere gönülden bağlı çalışanlarımızı ödüllendiriyoruz. Bu güzel vesile ile aidiyet ve emekleri için bizlere değer katan çalışanlarımıza çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 Pınar Süt Genel Müdürü Gürkan Hekimoğlu ise “Pınar Süt olarak yıllık 50 milyon dolarlık ihracat gerçekleştiriyoruz. Bu rakam Türkiye’nin süt ihracatının %16’sı. Hedefimiz ihracatımızı kısa sürede artırmak” şeklinde konuştu.

22 Aralık 2015
Etiket; pınar süt, gürkan hekimoğlu, idil yiğitbaşı Yazdır   |   Paylaş

İlgili haberler


Ege'de sporun şeref kürsüsü
Yaşar Üniversitesi 13 Yaşında
Pınar Karşıyaka'dan Selçuk Yaşar'a armağan
Karşıyaka Arena'da coşkulu gece
Yaşar Üniversitesi büyüyor
Pınar'dan yeni lezzetler
 
Bu yazı için yapılan yorumlar ( 0 ) + Yorum Yaz

Yorum bulunamadı !..

 
facebook.com/HaberEgeli
 
Diğer Haberler
Bezdiri ile etkin mücadele
Firmalara ihracat uzmanları geliyor
Emekliye temmuz zammı
EYT'de son durum ne
Zeytin güzel kokmalı
Nazilli Tarım Fuarı ziyaretçi rekoru kırıyor
En iyi yatırım İzmir'den ev almak
Türkiye'yi İzmir modası sardı
Türkiye'nin hayvancılık fuarı başladı
Fuar güzelleri görücüye çıktı
Girişimcilik ve inovasyon ders oldu
Bu fuarda yok yok
İzmir'e Rus akını
Pınar İEF'de çocuklarla buluşacak
Fuarda Rusya fırsatı
Yüzde 45 karla satmayın
Gayrimenkulcüler eylülü bekliyor
86. İEF için geri sayım
Katar'a ablukayı İzmir ile kırdık
EİB ihracatı temmuzda arttı
 
+ Çok okunan haberler

WEB TV Tüm videolar
Çırpınırdın Karadeniz
 
Senfonik Sakarya Türküsü
 
 
FOTO GALERİ Tüm galeriler
 
 
 
? Anket
 
   
Kent Haberleri Spor Politika Ekonomi Yazarlar Sağlık Eğitim Asayiş Kültür Sanat Yaşam Dünya Magazin
facebook.com/haberegeli twitter.com/haberegeli Google+   Anasayfam Yap
Sık Kullanılanlara Ekle
Künye
Sitene Ekle
İletişim

© Copyrigth 2013 haberegeli.com tüm hakları saklıdır
  Sitemiz abonesidir