Hadise İzmir'e geliyor

Bayraklı Belediyesi'nin düzenlediği 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında şarkıcı Hadise konser verecek.

Ata'ya saygı yürüşünün de gerçekleştireceği özel gün gençlik festivali havasında yaşanacak.

Hadise, Bayraklı Belediyesi'nin 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında Smyrna Meydanı'nda sahneye çıkacak. Sevilen şarkılarını Bayraklılı sevenleri için seslendirecek olan ünlü şarkıcı, son albümünden şarkılarla hayranlarını coşturacak. Pazar günü saat 20:00'da başlayacak konser Smyrna Meydanı'nda gerçekleştirilecek.

Aynı gün  saat 17:00'da Şehit Ümit Boz tesislerinde başlayacak 19 Mayıs festivali çerçevesinde Bayraklı Belediyespor Kulübü tarafından stafet parkur ve 60 metre koşuları yapılacak.

19 Mayıs gençlik festivali özel etkinliklerle, yarışmalar ve sürpriz ödüllerle de renklenecek. Katılımcılara giriş sırasında ücretsiz bilet verilecek. Ücretsiz biletleri alan seyirciler arasında yapılacak çekilişte 5 kişiye çeyrek altın verilecek. Halk oyunları ve zumba gösterileriyle de hareket kazanacak festivalde Ata'ya saygı yürüyüşü de gerçekleştirilecek. Saat 18:00'da Şehit Ümit Boz Tesisleri'nden başlayıp, Smyrna Meydanı'nda sona erecek.

Saatler 20:00'ı gösterdiğinde ise söz Hadise'de olacak ve sevilen sanatçı hayranlarıyla buluşacak. Tüm etkinliklere katılım ücretsiz olacak.