KANAL EGE TV YAYINDA

EGE TV’ DEN SONRA KANAL EGE TV DE YAYINDA:

Bir süre önce usta gazeteci Adem ERDAĞI yönetiminde yayın hayatına başlayan EGE TV’ den sonra şimdi de KANAL EGE TV yayın hayatımızdaki yerini aldı.

‘Tarafsız Haber’ sloganıyla 31 Aralık 2020’de yayın hayatına başlayan Kanal Ege TV haber, insan, yaşam ve hayata dair tüm konuları ekrana taşıyacak. Sadece İzmir’in değil tüm Ege Bölgesi ve Türkiye’nin sesi olacak.

Haber bültenlerinin dışında; yaşam, kadın, sağlık, siyaset, ekonomi, çevre ve spor gibi ‘Hayata Dair Her Şey ile hayata dokunmayı amaçlayan kanalın kadrosu da dikkat çekiyor. Ankara’nın ve İzmir’in önemli gazetecilerinden oluşan deneyimli kadronun başında Genel Yayın Yönetmeni usta gazeteci Kenan Macit bulunurken, haber ve program koordinatörlüğünde ise deneyimli televizyoncu TRT Haber Dairesi Başkan Vekilliği yapan Yıldıray Arslan bulunuyor. Doğan Medya Grubundan Medya ve Grup Başkanı Bedri Akkerman, Prodüksiyon hizmetlerinin başında TRT Baş Kameramanı Necmi Kacar, Kurgu şefliğinde TRT Kurgu Montaj’dan Simge Derinsu, Program Müdürlüğünde TRT ve Özel televizyonlarda görev yapan Esra Kavrukkoca ve Özel TV’lerde görev alan Haber Müdür yardımcılığında Burcu Cingöz bulunuyor.

Bölge’nin ve Türkiye’nin tarafsız haber kanalı Kanal Ege TV, Türksat Digitürk paketi, D-Smart, Turkcell TV, Vodafone TV ve bunların yanısıra Yurtdışında 12 ülkenin platformlarında yer alacak.

Yayın hayatlarına başlayarak bölgemiz yayıncılığına renk katan kanallara biz de haberegeli ailesi olarak başarılar diliyoruz.