Vali Toprak, İzmir'in havasını suyunu beğendi

Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu makamında ziyaret eden Vali Mustafa Toprak, “İzmir’in çok güzel bir kent olduğunu önceden de biliyordum ama havasını teneffüs edip suyunu içince, insan İzmir’i çok daha iyi bir şekilde anlayabiliyor” diye konuştu.

İzmir Valisi Mustafa Toprak, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu makamında ziyaret etti. İzmir Valisi Toprak’ın gerçekleştirdiği iade-i ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğimiz Diyarbakır ziyaretinde Sayın Valimizi İzmir’e getirmeye gittik ama kendisi bir hafta gecikmeyle geldi. Ziyaretiyle bizi onurlandıran Sayın Valimiz’e İzmir’deki ve yaşam boyu görevlerinde başarılar ve sağlıklar diliyorum. Hayırlısı olsun” şeklinde konuştu.

İzmir Valisi Mustafa Toprak ise İzmir’deki görevine 31 Mayıs’ta başladığını hatırlatarak, “Üçüncü haftaya girdik. Zaman çok hızlı akıp gidiyor” dedi.

İzmir’in ihtiyaçlarının, sıkıntılarının iyi belirlenmesi ve bunların çözümüne yönelik olarak koordinasyon gereken durumlarda, mutlaka iyi bir işbirliği ve anlayış içinde çalışmaları gerektiğinin altını çizen Vali Toprak, İzmir’in çok güzel bir kent olduğuna vurgu yaparak, “Bunu daha önceden de biliyordum ama havasını teneffüs edip suyunu içince, insan İzmir’i çok daha iyi bir şekilde anlayabiliyor” diye konuştu.

“Canla başla, 24 saat”

İzmir Valisi Mustafa Toprak, sözlerine şöyle devam etti:

“Bu kentte bulunmaktan, bu kente hizmet edecek olmamdan dolayı büyük onur duyuyorum. Bunun sorumluluğunu ve yükümlülüğünü her zerremize kadar hep birlikte taşıyoruz. Onun için, İzmir’i iyi bir noktaya getirmek için, canla başla, 24 saat, yetmiyorsa 24 saat içinde bir 24 saat daha çıkararak, o heyecan ve enerjiyle sonuçlandıracağız. İzmir halkına esenlikli, mutlu ve huzurlu günler diliyorum.”