Göztepe'ye tepki

   Yeni sezonda antrenman ve kampları Seferihisar’da yapma projesinden vazgeçip İzmirspor’un İnciraltı Tesisleri’ni kullanma kararı alan 2'nci Lig takımı Göztepe’ye Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, tepki gösterdi.

   Göztepe'nin kamuoyunu yanlış bilgilendirdiğini dile getiren Soyer, Göztepe Başkanı Hüseyin Altınbaş’ın ilk görüşmede, "Seferihisar’a 20 odalı tesis yapıp stadın bakımı için traktör ve gerekli ekipmanları alacağız" sözünü verdiğini belirtirken şöyle konuştu: "Sayın Altınbaş daha sonra konaklama için Sığacık’ta bir otelle anlaşmış. Bize sadece stadı kullanacaklarını söylediler. Yapılacak tesis ve sahanın bakımını sorduğumuzda cevap vermediler. Sözünü tutmayan biz değiliz. Verdiğimiz her sözün arkasındayız. Göztepe’yi Seferihisar’da görmek için her türlü fedakarlığa hazırız."

RAMAZAN SAL ANKARASPOR'DA

   Göztepe'yle yollarını ayıran stoper Ramazan Sal, Ankaraspor’la 1 yıllığına anlaştı. Daha önce Gökhan Emreciksin Boluspor’a, Furkan Şeker Ankaraspor’a, Ferhat Odabaşı Orduspor’a, Kazım Sarı Aydınspor 1923’e, Orhan Taşdelen İstanbul Büyükşehir Belediye'ye gitmişti. Kiralık oynayan Mehmet Sak Bursaspor’a, Hakan Ateş Akhisar Belediyespor'a dönerken, Ahmet Sağlam, Ergin Keleş ve Şamil’in kulüp aradığı, Veli’nin sözleşmesini feshettiği öğrenildi. Statü engeline takılan Theo Weeks’in yurtdışından taliplerinin olduğu bildirildi. Yönetim Ali Kuçik ve Dilaver’e 19 Temmuz’da başlayacak çalışmalara katılmaları için yazı gönderdi.