Fenerbahçe'de basına açık antrenman

Can Bartu Tesisleri’nde Sportif Direktör ve Teknik Sorumlu Aykut Kocaman yönetiminde 1 saat 20 dakika süren antrenman basın mensuplarına açık gerçekleştirildi. Antrenman öncesinde tesislere gelen taraftarlar Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman’a çiçek verirken, teknik heyete ve oyunculara da baklava ikram etti.

Oyunculara sevgi gösterilerinde bulunan taraftarlar, teknik heyet ve takım lehine tezahüratlarda bulunarak, desteklerini sürdürdü.Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 3 gruba ayrılan oyuncular, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Dar alanda yapılan çift kale maçın ardından antrenman tamamlandı.

SALİH VE SOW’A ÖDÜL

1907 ÜNİFEB Fenerbahçe Derneği Üyeleri “Aydınlık Gelecek” ödülleri sonrasında oyunculara ödüllerini verdi. Yılın transfer ödülü Salih Uçan’a, yılın futbolcusu ödülü ise Moussa Sow’ a verildi. Oyuncular ödüllerini tesislere gelen 1907 ÜNİFEB üyelerinden aldı.

Antrenmanda, Gökhan Gönül, Pierre Webo, Reto Ziegler, Moussa Sow, Egemen Korkmaz, Mehmet Topal ve Dirk Kuyt ise aktif dinlenme çalışması yaptı. Antrenmanın ikinci bölümünde sağ ayak bileğine darbe alan Bekir İrtegün ise tedbir amaçlı çalışmayı yarıda bıraktı. Sarı-lacivertli takım Galatasaray maçının hazırlıklarını yarın Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Saat 18.00’de başlayacak çalışma basına kapalı gerçekleştirilecek.