Pınar İEF'de çocuklarla buluşacak

 

 

Türkiye’nin öncü ve lider gıda markası Pınar, 86. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda Resim Atölyesi ve Çocuk Tiyatrosu’yla minik sanatseverlerle buluşacak. Pınar, geniş ürün yelpazesi ile Migros sokağında yer alan standında ise ziyaretçilerine yeni ürünlerini tanıtacak.

 

44 yıldır sağlıklı nesiller yetiştirme misyonuyla hareket ederek sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiren Pınar; yeni ürünleri, özel tadım aktiviteleri, Pınar Çocuk Tiyatrosu ve Pınar Çocuk Resim Atölyesi’yle İzmir Enternasyonal Fuarı’nda (İEF) yerini alıyor. 18-27 Ağustos 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek “İnovasyon ve Enerji” temalı 86. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yer alacak Pınar, tüm tüketicilerini fuara davet ediyor.

 

Pınar Çocuk Tiyatosu, minik ziyaretçiler ile İEF’de buluşacak

Türkiye’nin dört bir yanında 30 yılda üç milyondan fazla çocuğu ücretsiz olarak tiyatroyla buluşturan Pınar Çocuk Tiyatrosu, 86. İEF kapsamında İzmir Sanat Sahnesi’nde 19-22 Ağustos 2017 tarihlerinde saat 19.00’da “Oyun Treni” isimli oyununu sergileyecek. Pınar Çocuk Tiyatrosu bu oyunda sağlıklı yaşam için temizliğin vazgeçilmez olduğunu komik bir dille anlatırken, sporun insan sağlığı ve gelişimi için önemini oyunlar eşliğinde aktarıyor. Aile içi iletişim, arkadaşlık ve dostluk, bilimin hayatımızdaki yerinin farklı skeçlerle anlatıldığı gösteride çocuklarla yarışmalar yapılarak mutlu ve sağlıklı yaşamın önemi vurgulanıyor. Neşeli müziklerle, danslarla, şiirsel bir anlatımla süslenen oyun, minik izleyicilerine keyifli saatler yaşatacak, soru-cevaplarla eğlendirirken öğretecek.

 

Pınar Çocuk Resim Atölyesi çocuklara resim yapmayı sevdirecek

Pınar, Stevie Ödüllü Uluslararası Pınar Resim Yarışması’ndan sonra sanata desteğini resim atölyeleri kurarak devam ettiriyor. Pınar, 18-27 Ağustos 2017 tarihleri arasında İzmir Enternasyonal Fuarı Uzun Havuz Bölümü Sanat Sokağı’nda her gün 18:00 – 22:00 saatlerinde gerçekleştireceği Resim Atölyesi ile çocukların geleceklerini hayal dünyalarıyla birleştirerek resimle anlatmaya davet ediyor. Aktiviteye katılan minik ressamların resimleri 37.Uluslararası Pınar Resim Yarışması’nda değerlendirilecek.

 Sağlık, Lezzet, Yenilik ve Yaşam Pınarı

Türkiye’nin sağlık, lezzet, yenilik ve yaşam Pınar’ı olan marka, fuarda yeni ürünlerine de yer verecek. Tam 44 yıldır gıda ve içecek sektörüne yön veren Pınar; Türkiye’nin sağlık Pınar’ı olarak hijyen ve doğallığı, lezzet Pınar’ı olarak en leziz ürünleri, yenilik Pınar’ı olarak inovatif yaklaşımını bir araya getiren ürünlerini fuar ziyaretçileriyle buluşturacak. Pınar standında çocuklarla bir araya gelen Kido Maskotu, hatıra fotoğrafı çektirecek. Dünyanın en köklü uluslararası genel ticaret fuarlarından olan İzmir Enternasyonal Fuarı’ndaki Pınar standı, Migros Sokağı’nda yer alacak.