Bir yerde hata yaptık ama...

Komedyen Cem Yılmaz, geçtiğimiz haftalarda Hacettepe Üniversitesi’nde öğrencilerle bir araya geldi. Evlenip baba olduktan sonra hayatının çok değiştiğini söyleyen Yılmaz; söyleşide yaptığı esprilerle herkesi kahkahaya boğdu.

BİR YERDE HATA YAPTIK AMA...

Yılmaz, baba olduktan sonraki hayatını şu sözlerle anlattı:

"Çocuk sahibi olmak çok güzel. Öyle akıllı ki... Tüm mizah duygusunu annesinden, yakışıklığını babasından almış. Çocuk böyle olmuş; işte bir yerde hata yaptık ama nerede bilmiyorum! Herkes kendi çocuğuyla ilgili b.kunda boncuk arayıp bulmuş gibi konuşur ya, bir gün benim de böyle olacağım aklıma gelmezdi.

Hep klişelerden kaçan bir insan olarak 'Bizimkisi çok farklı; öyle akıllı laflar ediyor ki' filan diyorum! 'Baba sen işe gidiyorsun ya, ben seni çok özlüyorum' diyor. Zannedersin, çocuk integral çözüyor! 4 milyar çocuğun söylediğini söylüyormuş! Bebeğinizi yakından etüt ettiğinizde, kendinizle ve insanla ilgili birçok şey öğreniyorsunuz. Sosyal ortamda gaz çıkarmak legal değildir ama evde bebek olunca her şey serbest! Tüm suçu ona atabiliyorsun. "Zart! Kim bu? Kemal!" Hiç utanma duygusu yok."