25 Eylül 2017, Pazartesi Web TV Foto Galeri Sosyal Medya Mobil Uygulamalar Arşiv
 
 

Kızların kura heyecanı



 

KONAK 4.TORBADA 
 
UEFA Şampiyonlar Ligi'nde ön eleme turunda mücadele edecek Konak Belediyespor'un muhtemel rakipleri belli oldu. 
 
GEÇEN sezon Kadınlar 1. Ligi'nde şampiyon olan Konak Belediyespor, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde son 32 takım arasına kalmak için mücadele edecek. Toplam 32 takımın 8 grupta mücadele edeceği ön eleme turunda, 8 grubun lideri ve en iyi iki 2. takım bir üst tura yükselecek. Konak Belediyespor'un ön eleme turundaki rakipleri 27 Haziran'da İsviçre'nin Nyon kentinde çekilecek kuranın ardından belli olacak. Ön eleme turu müsabakaları belirlenen 8 takımın ev sahipliğinde 8-13 Ağustos tarihlerinde oynanacak. 
Grup maçları Apollon Ladies (Kıbrıs Rum Kesimi), Olimpia Cluj-Napoca (Romanya), PK-35 Vantaa (Finlandiya), FC Twente '65 (Hollanda), WFC Pomurje (Slovenya), Clube Athletico Ouriense (Portekiz), 27 Crusaders Strikers WFC (Kuzey İrlanda) ve WFC SFK 2000 Sarajevo (Bosna Hersek) takımlarıın ev sahipliğinde yapılacak. 
Konak Belediyespor'un 4. torbada yer alacağı ön eleme gruplarında İzmir temsilcisinin olası rakipleri şöyle: 
 
1. TORBA: Glasgow City (İskoçya), RTP Unia Raciborz (Polonya), Zürich Frauen (İsviçre), AC PAOK (Yunanistan), Apollon Ladies (Kıbrıs Rum Kesimi), Olimpia Cluj-Napoca (Romanya), MTK Hungaria (Macaristan), WFC SFK 2000 Sarajevo (Bosna Hersek) 
 
2. TORBA: PK-35 Vantaa (Finlandiya), WFC Kharkiv (Ukrayna), ZFK Spartak (Sırbistan), FC Twente '65 (Hollanda), FC NSA (Bulgaristan), ASA Tel-Aviv (İsrail), FC Bobruichanka (Belarus), Klaksvíkar Ítrottarfelag (Faroe Adaları) 
 
3. TORBA: WFC Osijek (Hırvatistan), Gintra Universitetas (Litvanya), WFC Pomurje (Slovenya), Raheny United (İrlanda), Clube Athletico Ouriense (Portekiz), Cardiff City (Galler), Union Nove Zamky (Slovakya), Parnu Jalgpalliklubi (Estonya) 
 
4. TORBA: ZFK Biljanini Izvori 2010 (Makedonya), Konak Belediyespor (Türkiye), 27 Crusaders Strikers WFC (Kuzey İrlanda), CS Goliador-SS 11-Real (Moldova), Ada Velipoje (Arnavutluk), Birkirkara (Malta), WFC Ekonomist (Karadağ), SK Liepajas Metalurgs (Letonya)

  UEFA Şampiyonlar Ligi'nde ön eleme turunda mücadele edecek Konak Belediyespor'un muhtemel rakipleri belli oldu.  

Geçen sezon Kadınlar 1. Ligi'nde şampiyon olan Konak Belediyespor, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde son 32 takım arasına kalmak için mücadele edecek. Toplam 32 takımın 8 grupta mücadele edeceği ön eleme turunda, 8 grubun lideri ve en iyi iki 2. takım bir üst tura yükselecek.

Konak Belediyespor'un ön eleme turundaki rakipleri 27 Haziran'da İsviçre'nin Nyon kentinde çekilecek kuranın ardından belli olacak. Ön eleme turu müsabakaları belirlenen 8 takımın ev sahipliğinde 8-13 Ağustos tarihlerinde oynanacak. 

Grup maçları Apollon Ladies (Kıbrıs Rum Kesimi), Olimpia Cluj-Napoca (Romanya), PK-35 Vantaa (Finlandiya), FC Twente '65 (Hollanda), WFC Pomurje (Slovenya), Clube Athletico Ouriense (Portekiz), 27 Crusaders Strikers WFC (Kuzey İrlanda) ve WFC SFK 2000 Sarajevo (Bosna Hersek) takımlarıın ev sahipliğinde yapılacak. Konak Belediyespor'un 4. torbada yer alacağı ön eleme gruplarında İzmir temsilcisinin olası rakipleri şöyle:  

1. TORBA: Glasgow City (İskoçya), RTP Unia Raciborz (Polonya), Zürich Frauen (İsviçre), AC PAOK (Yunanistan), Apollon Ladies (Kıbrıs Rum Kesimi), Olimpia Cluj-Napoca (Romanya), MTK Hungaria (Macaristan), WFC SFK 2000 Sarajevo (Bosna Hersek)  

2. TORBA: PK-35 Vantaa (Finlandiya), WFC Kharkiv (Ukrayna), ZFK Spartak (Sırbistan), FC Twente '65 (Hollanda), FC NSA (Bulgaristan), ASA Tel-Aviv (İsrail), FC Bobruichanka (Belarus), Klaksvíkar Ítrottarfelag (Faroe Adaları)  

3. TORBA: WFC Osijek (Hırvatistan), Gintra Universitetas (Litvanya), WFC Pomurje (Slovenya), Raheny United (İrlanda), Clube Athletico Ouriense (Portekiz), Cardiff City (Galler), Union Nove Zamky (Slovakya), Parnu Jalgpalliklubi (Estonya) 

4. TORBA: ZFK Biljanini Izvori 2010 (Makedonya), Konak Belediyespor (Türkiye), 27 Crusaders Strikers WFC (Kuzey İrlanda), CS Goliador-SS 11-Real (Moldova), Ada Velipoje (Arnavutluk), Birkirkara (Malta), WFC Ekonomist (Karadağ), SK Liepajas Metalurgs (Letonya)

 

21 Haziran 2013
Yazdır   |   Paylaş
 
Bu yazı için yapılan yorumlar ( 0 ) + Yorum Yaz

Yorum bulunamadı !..

 
facebook.com/HaberEgeli
 
Diğer Haberler
Kupa Ziraat'ın
Voleybol şöleni başlıyor
Altınordu'ya mentör
O kupa Altınordu'nun
TSYD Efeleri İzmir'de buluşturuyor
Rol model Altınordu
Folkart-KSK gerginliği
İyi futbola devam
Helal olsun Göz Göz
Ayla Aksu şampiyonluğu kaçırdı
Ayla Aksu finalde
Altınordu yenilgiyle tanıştı
Rüzgar sörfünde final heyecanı
Doğa ve avcılık tutkunları Menemen Gölpark'ta buluşacak
Altınordu 3 puanla başladı
Traore imzayı attı
Avrupa'da Türk günü
Bu Göztepe iş yapar
Futbolun gerçek tadı
Ömer Şişmanoğlu formayı giydi
 
+ Çok okunan haberler
Kupa Ziraat'ın

WEB TV Tüm videolar
Göztepe-Trabzonspor özet
 
Yaza damga vuran düet
 
 
FOTO GALERİ Tüm galeriler
 
 
 
? Anket
 
   
Kent Haberleri Spor Politika Ekonomi Yazarlar Sağlık Eğitim Asayiş Kültür Sanat Yaşam Dünya Magazin
facebook.com/haberegeli twitter.com/haberegeli Google+   Anasayfam Yap
Sık Kullanılanlara Ekle
Künye
Sitene Ekle
İletişim

© Copyrigth 2013 haberegeli.com tüm hakları saklıdır
  Sitemiz abonesidir