18 Ekim 2019, Cuma Web TV Foto Galeri Sosyal Medya Mobil Uygulamalar Arşiv
 
 

Liglerde Günün Sonuçları



 

SPOR TOTO SÜPER LİG

GENÇLERBİRLİĞİ-SİVASSPOR                                           : 2-1
GAZİANTEPSPOR-KAYSERİSPOR                                       : 2-1

MP ANTALYASPOR-ÇAYKUR RİZESPOR                             : 1-2

BEŞİKTAŞ-ESKİŞEHİRSPOR                                                 : 1-0
-----------------------------------------------------------------------------

PTT 1.LİG

------------

MANİSASPOR-TAVŞANLI LİNYİTSPOR                                        :2-4

KARŞIYAKA-FETHİYESPOR                                                        : 1-2

ADANASPOR-BOLUSPOR                                                           : 1-0

ŞANLIURFASPOR-GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR         : 0-1


2'NCİ LİG

BEYAZ GRUP

--------------

KIRKLARELİSPOR-GİRESUNSPOR                                                           :1-2

TURGUTLUSPOR-YENİ MALATYASPOR                                                     :1-0

İNEGÖLSPOR-KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR                                      :1-0

TARSUS İDMAN YURDU-DARDANELSPOR                                                 :2-2

TOKATSPOR-GÜMÜŞHANESPOR                                                              :1-0

AYDINSPOR 1923-SARIYER                                                                    :2-1


2'NCİ LİG

KIRMIZI GRUP

----------------

İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR-BAYRAMPAŞA                                         :0-1

DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-NAZİLLİ BELEDİYESPOR             :2-0

BANDIRMASPOR-KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ                                                :1-0

ALANYASPOR-OFSPOR                                                                             :5-2

BOZÜYÜKSPOR-TEPECİKSPOR                                                                  :0-3


3'ÜNCÜ LİG

1'İNCİ GRUP

--------------

PAYAS BELEDİYESPOR 1975-ANKARA DEMİRSPOR                                      :2-9

TEKİROVA BELEDİYESPOR-YEŞİL BURSA                                                    :1-1

SİİRTSPOR-BEYLERBEYİSPOR                                                                    :0-3

TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ-ÜMRANİYESPOR                               :1-3

ADIYAMANSPOR-DERİNCE BELEDİYESPOR                                                   :0-1

SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR-KIZILCABÖLÜKSPOR                              :1-2

BERGAMA BELEDİYESPOR-BELEDİYE BİNGÖLSPOR                                        :3-0


3'ÜNCÜ LİG

2'NCİ GRUP

-------------

BATMAN PETROLSPOR-BURSA NİLÜFERSPOR                                               :1-1

ORHANGAZİSPOR-DÜZYURTSPOR                                                               :1-4

BALÇOVA BELEDİYE SPOR-MALTEPESPOR                                                    :1-0

ÇORUM BELEDİYESPOR-ÜNYESPOR                                                             :2-1

SAKARYASPOR-ELİBOL SANDIKLISPOR                                                       :0-0

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ-ÇIKSALIN SPOR                                                   :3-1

ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-MANAVGAT EVRENSEKİSPOR           :1-1


3'ÜNCÜ LİG

3'ÜNCÜ GRUP

---------------

AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR-MENEMEN BELEDİYE SPOR                             :1-1

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-YENİ DİYARBAKIR                              :0-0

ARSİNSPOR-İSTANBULSPOR                                                                       :2-2

KOCAELİSPOR-KEÇİÖRENGÜCÜ                                                                  :1-2

1930 BAFRASPOR-BELEDİYE VANSPOR                                                        :0-0

YİMPAŞ YOZGATSPOR-ÖLCÜKSPOR                                                             :1-1

KAYSERİ ŞEKERSPOR-TUZLASPOR                                                              :3-2


09 Mart 2014
Etiket; toplu sonuçlar Yazdır   |   Paylaş

İlgili haberler


Liglerde Toplu sonuçlar
Toplu Sonuçlar
Liglerde Günün Sonuçları
Liglerde günün toplu sonuçları
Toplu Sonuçlar
Liglerde günün toplu sonuçları
Liglerde günün sonuçları
İkinci ve Üçüncü Liglerde toplu sonuçlar
 
Bu yazı için yapılan yorumlar ( 0 ) + Yorum Yaz

Yorum bulunamadı !..

 
facebook.com/HaberEgeli
 
Diğer Haberler
İzmir'de voleybol şöleni
Ferhat kotayı aldı
Teniste İspanya ile işbirliği
47. Folkart TSYD Kupası Menemen'in
47. Folkart TSYD Ege Kupası başlıyor
Folkart TSYD Kupası 6 Ağustosta başlıyor
Eski Beşiktaşlı yıldız Fener yolunda
Trabzon gözünü İzmir'e dikti
Göztepe'de transfer şekilleniyor
Çağla İspanya'da ikinci oldu
Teniste tarihi dönem
ESTİ hep zirvede
7. TSYD Ege'de Yılın Spor Ödülleri
Altınordu'nun 100 akı
TSYD Ege'de Yılın Spor Ödülleri açıklandı
Melisa'nın zaferi
TSYD İzmir'den görkemli veda
Altınordu ülkenin tanıtım elçisi
Bektaş gitti Özdeş geliyor
Halil 3 yıl daha Göztepe'de
 
+ Çok okunan haberler
İzmir'de voleybol şöleni

WEB TV Tüm videolar
Cem Yılmaz Fundamentals
 
Hatasız Kul Olmaz-Tarkan
 
 
FOTO GALERİ Tüm galeriler
 
 
 
? Anket
 
   
Kent Haberleri Spor Politika Ekonomi Yazarlar Sağlık Eğitim Asayiş Kültür Sanat Yaşam Dünya Magazin
facebook.com/haberegeli twitter.com/haberegeli Google+   Anasayfam Yap
Sık Kullanılanlara Ekle
Künye
Sitene Ekle
İletişim

© Copyrigth 2013 haberegeli.com tüm hakları saklıdır
  Sitemiz abonesidir