12 Aralık 2017, Salı Web TV Foto Galeri Sosyal Medya Mobil Uygulamalar Arşiv
 
 

Ziraat Türkiye Kupası maç programı



Türkiye Futbol Federasyonu Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur karşılaşma programı açıklandı.

24, 25, 26 Eylül ve 1, 2, 3 Ekim tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

24 Eylül Salı

14.00 Yeni Diyarbakırspor - Altay
14:00 1461 Trabzon - Beylerbeyispor
15:00 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Dardanelspor
15:00 Orhangazispor - Akhisar Belediyespor
15:00 Hacettepe - Yeni Malatyaspor
15.00 Körfez Futbol Kulübü - Medıcal Park Antalyaspor
15.00 Kartalspor - Erzincan Refahiyespor
18.00 Gaziantepspor - Çorum Belediyespor
20.30 Kardemir D.Ç. Karabükspor - Kocaelispor
20.30 Göztepe - Altınordu

25 Eylül Çarşamba

13.00 Belediye Vanspor - Manisaspor
14.00 Kahramanmaraşspor - Tosya Belediyespor
14.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor - İskenderun D.Ç. Spor
14.00 Erzurum Büyükşehir Belediyespor - Adanaspor.
14.00 Şanlıurfaspor - Giresunspor
15.00 Sarıyer - Gençlerbirliği
15.00 Turgutluspor - Kırklarelispor
15.00 Tokatspor - Uşak Sportif Gençlik
15.00 Menemen Belediyespor - Nazilli Belediyespor
15.00 İnegölspor - Nevşehirspor Gençlik
15.00 Bergama Belediyespor - Bugsaşspor
15.00 Gaziosmanpaşa - Alanyaspor
15.00 Derince Belediyespor - Konya Anadolu Selçuklu
15.00 Bayrampaşa - Yeşil Kırşehirspor
15.00 Kızılcahamamspor - Yeşil Bursa
15.00 Keçiörengücü - Bandırmaspor
15.00 İstanbul Güngörenspor - Tarsus İdmanyurdu
15.00 Pendikspor - Bayburt Grup Ö.İdare
15.00 Osmaniyespor 2011 - Hatayspor
15.00 Tepecikspor - Silivrispor
15.00 Çankırıspor - Elazığ Belediyespor
15.00 MKE Ankaragücü - Karaman Belediyespor
18.00 Boluspor - Batman Petrolspor
18.00 Karşıyaka - Ofspor
18.00 Kayseri Erciyesspor - Edirnespor Gençlik
20.30 Sanıca Boru Elazığspor - Ankara Demirspor
20.30 Eskişehirspor- Çıksalınspor
20.30 Fethiyespor - Kızılcabölükspor
26 Eylül Perşembe
14.00 Trabzon Akçaabat - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
15.00 Arsinspor - Torku Konyaspor
18.00 Bucaspor - Eyüpspor
20.30 Kayserispor - Pazarspor

1 Ekim Salı

15.00 İstanbulspor - Çaykuru Rizespor

2 Ekim Çarşamba

13.00 Tatvan G.Birliğispor - Bozüyükspor
13.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor - Ankaraspor
14.00 1930 Bafraspor - Adana Demirspor
14.00 Niğde Belediyespor - Mersin İdmanyurdu
14.00 Bartınspor - Balıkesirspor
15.00 Aydınspor 1923 - Samsunspor
15.00 Gölcükspor - Orduspor
15.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Gümüşhanespor
18.00 Denizlispor - Manavgat Evrenseki
18.00 Sivasspor - Bucak BLD.Oğuzhanspor

3 Ekim Perşembe

15.00 Localtıme F.Karagümrük - Kasımpaşa

18 Eylül 2013
Etiket; Ziraat Türkiye Kupası, kupa maç programı, Türkiye kupası program, Ziraat kupası programı Yazdır   |   Paylaş

İlgili haberler


Ege'den bir tek Manisaspor kaldı
Altay, Konya'ya boyun eğdi
Göztepe Turu Atladı
Göztepe’de Hafta İçi Mesaisi
Bandırmaspor kupayı değil ligi düşünüyor
Türkiye Kupası Finalinin Yeri Belli Oldu
Türkiye Kupası'nda gruplar belli oldu
Bucaspor'a Beşiktaş çıktı
 
Bu yazı için yapılan yorumlar ( 0 ) + Yorum Yaz

Yorum bulunamadı !..

 
facebook.com/HaberEgeli
 
Diğer Haberler
Berke Chelsea'nın radarında
Altınordu devler arenasında
Kupa Ziraat'ın
Voleybol şöleni başlıyor
Altınordu'ya mentör
O kupa Altınordu'nun
TSYD Efeleri İzmir'de buluşturuyor
Rol model Altınordu
Folkart-KSK gerginliği
İyi futbola devam
Helal olsun Göz Göz
Ayla Aksu şampiyonluğu kaçırdı
Ayla Aksu finalde
Altınordu yenilgiyle tanıştı
Rüzgar sörfünde final heyecanı
Doğa ve avcılık tutkunları Menemen Gölpark'ta buluşacak
Altınordu 3 puanla başladı
Traore imzayı attı
Avrupa'da Türk günü
Bu Göztepe iş yapar
 
+ Çok okunan haberler

WEB TV Tüm videolar
Göztepe-Trabzonspor özet
 
Yaza damga vuran düet
 
 
FOTO GALERİ Tüm galeriler
 
 
 
? Anket
 
   
Kent Haberleri Spor Politika Ekonomi Yazarlar Sağlık Eğitim Asayiş Kültür Sanat Yaşam Dünya Magazin
facebook.com/haberegeli twitter.com/haberegeli Google+   Anasayfam Yap
Sık Kullanılanlara Ekle
Künye
Sitene Ekle
İletişim

© Copyrigth 2013 haberegeli.com tüm hakları saklıdır
  Sitemiz abonesidir