19 Kasım 2019, Salı Web TV Foto Galeri Sosyal Medya Mobil Uygulamalar Arşiv
 
 

Ege takımlarının transfer karnesi



Futbolda 1 Eylül'de sona eren transfer dönemi, Ege takımları için çok yoğun geçti.

Spor Toto Süper Lig, PTT 1. Lig, Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig'de mücadele eden 21 Ege takımı yeni sezon öncesi 313 futbolcuyu renklerine bağlarken, 304 oyuncu ile yollarını ayırdı.

Ege'nin transfer rekorunu 23 takviye yapan FBM Makina Balçova Yaşamspor kırdı. Eski ismi Balçova Belediyespor olan Yaşamspor'u 21 oyuncu ile 3. Lig'in yeni temsilcilerinden Tire 1922 ile 20'şer futbolcuyla Çine Madranspor ve Kızılcabölükspor izledi.

Süper Lig'de üçüncü sezonunu geçirmeye hazırlanan Akhisar Belediyespor 11'i sürekli kadroda yer alan 21 futbolcu ile vedalaşıp, 10 yeni isimle kadrosunu güçlendirdi. Gekas'ı bir sezon aradan sonra yeniden renklerine kazandıran Akigo, vitrinine Zokora gibi bir yıldız ve Ntibazonkiza gibi sürpriz bir yıldız adayını koydu.

Süper Lig'in yenisi Balıkesirspor ise aralarında Gökhan Ünal, Sercan, Alanzinho gibi ligin gediklisi isimlerin de bulunduğu 15 futbolcu transfer ederken, 16 oyuncuyla da yollarını ayırdı.

PTT 1. Lig'de 16 takviye yapan Manisaspor adeta yeni bir takım kurdu. Karşıyaka 21 oyuncu gönderip 15 futbolcu alarak kadroyu tepeden tırnağa yeniledi. Denizlispor 13, ligin yenisi Altınordu 12, Bucaspor 10 transfer yaptı. 2. Lig'de şampiyonluğa soyunan Göztepe 16 futbolcu alıp vitrinini yenilerken, iki renkdaş ekip Altay ve Aydınspor 1923, tam 18'er takviye gerçekleştirdi. Lig başlamadan ikinci teknik adamla anlaşan Altay, yeni sezon öncesi 25 futbolcuyla yollarını ayırıp bu alanda bir rekor kırdı.

TRANSFER DÖKÜMÜ

 

AKHİSAR BELEDİYESPOR

Gelenler: Gekas (T.Konya), Zokora, Kadir Keleş (Trabzonspor), Ferreira (Braga), Djoum (Roda), Saidi Ntibazonkiza (Cracovia), Taşkın (Bursaspor), Cantuğ (Güngören), Çağlar (Elazığ), Burak (Pazar)
Kalanlar: Oğuz, Merter, Mehmet Akyüz, Bruno, Emrah Tuncel, Güray, Bilal, Kenan, Sonko, Kerim, Onur Can, İsmail, Ahmet Cebe, Bahattin, Uğur, Rıdvan, Günay, Kuate
Gidenler: Erkan, Emin (Buca), Niasse (L.Moskova), Sertan, Çağdaş (Gaziantep BŞB), Serkan Yalçın (Bolu), Evren (Adanaspor), Emrah Eren, Sani, Luciano, Riedle (Boşta).

BALIKESİRSPOR

Gelenler: Abdülhamit (Şanlıurfaspor), Alanzinho, Zeki (Trabzon), Andre Santos (Guimares), Kulusic (G.Birliği), Bülent, Eray, Murat (Manisaspor), Okan (Buca), Gökhan (Osmanlıspor), Mehmet (68 Y.Aksaray), Hilmican (Balıkesir BŞB), Coelho (Braga), Vargas (Anderlecht), Sercan (Galatasaray-kiralık).
Kalanlar: Emrullah, Sinan, Ali Öztürk, Aykut, Burak, Ertuğrul Furkan, Hasan, İlhan, Kerem Can, Jabbie, Muğdat, Muharrem, Uğur
Gidenler: Muhammet (Osmanlıspor), Ertuğrul Arslan, Ali Akburç (Göztepe), Murat (Antalya), Kingson (Boşta), İsmail (Giresunspor), Karikari, Lalawele (AIK), Mehmet Al (Aydın), Mustafa Kayabaşı (Hatay), Okan (Bursa), Rıza (Altınordu), Deniz (Alanya), Umutcan (Ç.Madran-kiralık), Cihat, Uğur Aygören (Dardanel-kiralık)

KARŞIYAKA

Gelenler: Kahe, Yenal (Denizli), Juninho (Adana Demirspor), Loriya (Kairat Almaata), Shukurov (Neftçi Bakü), Aykut (Adanaspor), Behram (Mersin İdmanyurdu), Ramazan (Ankaraspor), Cenk Güvenç (Ç.Rizespor-kiralık), Onur Okan (Fethiyespor), Mustafa Aşan (Şanlıurfa-kiralık), Mehmet Ayaz (Hatayspor), Deniz (İskenderun DÇ), Umutcan (Y.Bornova), Mehmet Sıddık (1461 Trabzon)
Kalanlar: Rıdvan, Mehmet Yiğit, Berkan, Ali Say, Ofoedu, Ahmet Arı, Bartu, Can Erdem, Erdi, Onur Alkan, Servan
Gidenler: Bicik (Sparta Prag), Ars (Nijmegen), Cafercan (Kocaeli Birlik), Burak (Denizlispor), Mustafa Sevgi (Samsunspor), Caner (Y.Malatya), Cenk Özbey (Fethiye), Cihan, Onur (B.Petrol), Gökhan Aydaş (Y.Diyarbakır), Hüseyin (Antalyaspor), Recep (Turgutluspor), Uğur (Darıca GB), Yiğit (68 Yeni Aksaray), Ali Kemal, Metin (B.Petrol-kiralık), Battal (Balçova-kiralık), Hakan, Arif, Emircan (Ç.Madran-kiralık), Mehmet Çoğum (Boşta)

DENİZLİSPOR

Gelenler: İsmail (Ankaraspor), Veli, Emrah (Mersin), Fatih (Y.Bursa), Gökhan, Hakan (Akhisar), Erçağ (Adana D.Spor), Genkov (L.Sofya), Andonov (S.Zagora), Malikov (Qabala), Mehmet Cansın (G.Birliği), Burak (KSK), Cem Tosun (St.Pölten)
Kalanlar: Mustafa, Bülent, Ömer Alp, Bülent, Mert, Kazım, Yordonav, Şevki, Ogün, Cihan
Gidenler: Barış (Konya), Kahe (KSK), Janda (Antalya), Serdar (Karagümrük), Süleyman (Manisa), Yusuf Emre (Gümüşhane), Atahan (Of), Bülent Kocabey (Gölbaşı), Hasan (T.Linyit), Ümit (Ordu), Oktay (Hatay), Simac, Fatih Yılmaz, Sasha, Murzaev (Fesih)

BUCASPOR

Gelenler
: Jebrin (Trabzon), İskender (Boluspor), Hüseyin Tokmak (Galatasaray), Erkan, Emin (Akhisar), Bilal (Erlinghausen), Berkin (Şanlıurfa), Gökhan Sinanoğlu (Y.Malatya), Deniz (Blackburn), Burak Can (Balıkesirspor)
Kalanlar: Zafer, Luiz Henrique, Ömer, Nsaliwa, Ferhat, Taha Can, Batuhan, Civar, Mehmet İncebacak, Emrecan, Yasin Avcı, Emre Şahin, Çağrı, Çağlar, Abdullah, Zekeriya, Burak, Berkant, İsa, Kadir, Samet, Oğul Can, Kemal Mert, Sancar, Orkun, Mert Susuzlu
Gidenler: Anıl (Van BŞB), Berkay (Altınordu), Emre Balak (Kocaeli Birlik), Hakan, Recep Niyaz (Fenerbahçe), Okan (Balıkesirspor), Taylan (Gençlerbirliği), Ricketts (Boşta), Volkan (Orduspor), Ziya (Kocaeli Birlik), Hüseyin Bilican (Gümüşhane), Melih (Akçaabat-kiralık), Hasan (Aydınspor 1923-kiralık)

ALTINORDU

Gelenler: Berkay (Bucaspor), Erdoğan (MSV Duisburg), Göksu (Osmanlıspor), İbrahim (Başakşehir), Koray (FC Köln), Muhammet (T.Konyaspor), Rıza (Balıkesirspor), Serkan (Galatasaray), Yusuf Abdi (Nazilli Bld), Yusuf Akyel (Adana Demirspor), Tolgahan (Adanaspor), Safa Altuntaş (Altay)Çağlar, Fatih, Kerim Alıcı (altyapı)
Kalanlar: Arif, Cihan, Engin Güngör, Gökhan Yılmaz, Halil İbrahim, Kemal Cingirt, Mertan, Murat Cömert, Ozan Sol, Evren, Sinan, Taha, Timur
Gidenler: Barış, Muraş İrişli, Cihat (Balçova-kiralık), Doğan Karakuş (Bandırmaspor), Furkan (Bayrampaşa-kiralık), Gökhan Karadeniz (Trabzonspor), Gökhan Öztürk (Tepecik), Melih Can (Bursa Nilüferspor-kiralık), Mert Hakan (Tire 1922-kiralık), Olgay (Konya Selçuklu), Özkan (Keçiörengücü), Samet (Osmanlıspor), Yasin (boşta)

MANİSASPOR

Gelenler: Tayfun (Karşıyaka), Metin (Altay), Süleyman (Denizlispor), Canberk, Subasic(Orduspor), Kudret (Oberhausen), Erdi (Adana D.Spor), Hakan Barış (Dardanelspor), Zeki (Gaziantep-kiralık), Oğuzhan Kayar (Galatasaray-kiralık ), Gökhan (Fenerbahçe-kiralık), Bayram (Ankaragücü), Anıl (Payaş Bld), Milijas (Kızılyıldız), Dimitrov (Boluspor), Mustafa Sarp (Başakşehir), Hamza (Altyapı)
Kalanlar: Ali Fırat, Barbaros, Cenk, Emre, Gökdeniz, Hakan Turan, İsmail Köse, Kaan, Kenan, Melih, Mikic, Murat Demir, Berk, Oğuzhan Palaz, Ümit Yasin, Yağızcan
Gidenler: Eray, Murat Gürbüzerol, Bülent (Balıkesir), Volkan Babacan (Başakşehir), Abdülkadir (Şanlıurfaspor), Berkay, Yasir (Bergama-kiralık), Bahadır (Çankırı), Fuchs (T.Konyaspor), Burak Can (T.Linyit-kiralık), Hikmet (Gençlerbirliği), Hüsnü (Şanlıurfaspor), Oğuzhan Yıldırım (Balçova Yaşamspor), Perovic (Rad Belgrad), Causic (Eskişehirspor), Gökay (Gaziantep BŞB), Ramazan (Çine Madran-kiralık)

ALTAY

Gelenler: Bedri Can (Güngören), Bulut (Aydınspor 1923), Burak (Ankara Demirspor), Cumhur, İlyas (Ç.Rizespor), Gökhan Caba, Serkan (Ofspor), Yiğit, Mikail (Eskişehirspor), Kürşat (Kırklareli), Orhan (Akhisar Bld), Ozan Solak, Semavi (Diyarbakır BŞB), Ömer (Beşiktaş), Raşit (Adana Demirspor), Tahir (Ümraniye), Fatih Yiğen (Göztepe), Onur Parlar (Bursaspor), Bedri Ege, Cahit Enis, Tuğbey (altyapı)
Kalanlar: Emrah, Halil, Hüsamettin, Furkan, İsmet Kavuştu, Osman Berk, Yüksel
Gidenler: Abdülkadir (İstanbulspor), Adem (Gölbaşı), Ali Şaşal (Eskişehirspor), Ardahan (Gümüşhane), Burak Akyıldız, Sercan Karagöz (Niğde Bld), Çetin (Bursa Nilüfer), Ersel (Şanlıurfaspor), Fatih Kaldan (Çorum Bld), Gökhan Artun (Beşiktaş), Cihan (Erzurumspor), İsmet Gökseloğlu (1461 Trabzon), Mert Can (Sandıklıspor), Mesut (Orduspor), Metin (Manisaspor), Mithat (Menemen Bld), Mustafa Cevahir (Turgutluspor), Gurur (Nazilli Bld), Selçuk (Fethiyespor), Şehmus (Diyarbakır BŞB), Tufan (Gaziantepspor), Yusuf (Orduspor), Alihan, Emre, Deniz Durmuş (boşta)

GÖZTEPE

Gelenler: Ertuğrul Arslan, Ali Akburç (Balıkesirspor), Burak (Adana Demirspor), Ramiz (Kartalspor), Koray (Beşiktaş), İsa (Gaziantep BŞB), Hasan Küççük (Hatayspor), Samed Kartal (Giresunspor), Umut, Seçkin (Aydınspor 1923), Mustafa Tiryaki (1461 Trabzon), Timur (Bandırmaspor), Oğuzhan Bahadır (Başakşehir), Cengiz (Mersin İdman Yurdu), Matteus Şenkal (FC Köniz), Metin Depe (Boluspor)
Kalanlar: Cihan, Halil, Tahir, Tolga, Sabutay, Enes, Furkan, Göktuğ, Egemen, Ramazan, Fethi
Gidenler: Şaban (Osmanlıspor), Aytek (Aydınspor 1923), Berkay, Alper (Hatayspor), Hasan Türk (Kırklarelispor), Hasan Ali (Tepecikspor), Osman (Yeni Malatya), Onur (Bandırmaspor), Samet Cantürk (Keçiörengücü), Tolgahan (Altınordu), Tuncay (Batman Petrol-kiralık), Tunç Behram (Anadolu Selçuklu), Volkan Altın (Boşta), Fatih Yiğen (Altay), Zahid (Bergama)

TURGUTLUSPOR

Gelenler: Emre İşçiler, Savaş (Aydınspor 1923), Erman (Afyonspor), Mustafa Cevahir (Altay), Oğuz Çalışkan (Şanlıurfaspor-kiralık), Onur (Dardanelspor), Ömer (Ankaragücü), Recep (Karşıyaka), Ulaş (Altyapı)
Kalanlar: Abdülsamet, Ferdi, Hasan Engin, Hüseyin Engin, Hüseyin Ali, Koray, Sadullah, Selçuk, Şevket, Şahin, Fatih, İbrahim, Mert Narin
Gidenler: Abdullah, Barış Kol (Nazilli Bld), Emre Aydın (1461 Trabzon), Ferit (Keçiören), Gökhan (Manisaspor), Mehmet Albayrak (Kartalspor), Mehmet Ali (Tarsus İdmanyurdu), Mert (Bergama Bld), Metin (Hacettepe), Oğuz (Antalyaspor), Özcan, Tayfun (Kahramanmaraş), Özkan (1461 Trabzon), Sabit Hakan (Adanaspor), Furkan, İbrahim, Süleyman (Boşta)

MENEMEN BELEDİYESPOR

Gelenler: Hakan Vural, Ömer Karancı (Tarsus İdmanyurdu), Haluk (Boluspor), İlhan, Ömer Alıcı (Kırıkhan), Mithat (Altay), Onur (Gaziantep BŞB), Ömer Can (Adanaspor), Sefa (Galatasaray)
Kalanlar: Efe, Eray, Ersin, Gökhan Kara, Hüseyin Durur, Mazlum, Menderes, Muhammed, Murat Erdemir, Oğuzhan, Samet Günhan, Samet Samancı, Semih, Serkan, Tayfur Emre, Veli, Yasin
Gidenler: Burhanettin (Çine Madranspor), Gökhan (Bergama Bld), Kerem (Gaziosmanpaşa), Mehmet, Serhat (boşta), Şahin (Turgutluspor), Umut (Kayserispor)

AYDINSPOR 1923

Gelenler: Aydın (Kazım Karabekir Mevlanaspor), Aytek (Göztepe), Berkay (İnegölspor), Emre Yıldırım (Pendikspor), Fatih Özece (Akçaabat FK), Gökhan Güney (Sancaktepe), Hasan Erbey, Mertcan (Tavşanlı Linyit), Hasan (Bucaspor), Kemal Akbaba (Sandıklı), Mehmet Al (Balıkesirspor), Mehmet Şen (Güngörenspor), Murat Uçar (Sivas Dört Eylül), Mustafa Şen (Yeni Malatyaspor), Ramazan (Gaziosmanpaşa), Serkan (Denizli BŞB), Sezer (Eyüpspor), Şamil (Alanyaspor)
Kalanlar: Ahmet Altın, Bayram, Engin, Erdi, Gürcan, Onur, Sefa, Uğur Arslan, Yunus Can
Gidenler: Ahmet Kesim (Osmanlıspor), Altan, Aykut (Ümraniyespor), Bulut (Altay), Emre İşçiler, Savaş (Turgutluspor), Burak, Caner, Emre Yaman, Fırat, Hacı, Zihni (boşta), Murat Uluç (Hatayspor), Samet (Kırklarelispor), Seçkin, Umut (Göztepe)

NAZİLLİ BELEDİYESPOR

Gelenler: Abdullah, Barış Kol (Turgutluspor), Arda Demiral (İskenderun DÇ), Devrim, Metehan(Kahramanmaraş BŞB), Erdi (Gölbaşı), Eren, Halil Çelik, Yunus (Kırklaerlispor), İbrahim (Çankırıspor), Mehmet Ersavaş (Balçova Yaşam), Mehmet Öztonga (Gölcükspor), Mustafa Öztürk (Hacettepe), Sedat (Gaziosmanpaşa), Umut Koçin (Pazarspor), Gökhan Güney (Y.Malatya)
Kalanlar: Bora, Hüseyin Bağ, Doğancan, Hakan, Hüseyin Alkan, Hüseyin Akoğlu, Hüseyin Bülbül, İsmail Baydil, Lider, Oktay, Onur, Osman, Ömer, Sofu, Tufan Zahid, Burhan, Hüseyin Bağ, İsmail Atış, Mustafa, Ramazan, Selim, Tolga
Gidenler: Ali Setirekli, Ceyhun (Yeni Diyarbakır), Barış, Gökhan Çakır (Giresunspor), Hasan İyikan (Arsinspor), Hicabi (Orhangazispor), İlker (Bayrampaşa), Mehmet Taş (Mersin İdmanyurdu), Mert (Pazarspor), Muzaffer (Kayseri Şeker), Onur Berber (Kahramanmaraşspor), Yahya (Şekerspor), Yusuf Abdioğlu (Altınordu)

ÇİNE MADRAN

Gelenler: Hakan, Arif, Emircan (Karşıyaka-kiralık), Burhanettin (Menemen Bld), Celal (Tekirova), Emre Kızılboğa (Orhangazispor), Eyüp Rıdvan (Erzincan Refahiye), Ferdi (Çiğli Bld), İbrahim Keleş, Kaan Bartu (Akçaabat), Mehmet Kahvecioğlu (Y.Yozgat), Murat Efe (İzmirspor), Mustafa, Sebahattin, Uğur (1930 Bafra), Ramazan (Manisaspor-kiralık), Rıdvan Çetin (Orhangazi), Umutcan (Balıkesirspor), Yunuscan, Osman (Aydınspor 1923-kiralık)
Kalanlar: Emre Balki, Hüseyin, Muhittin, Koray

KIZILCABÖLÜKSPOR

Gelenler: Asil Kaan, Burak Yılmaz, Muharrem, Mustafa Tahran (Denizlispor-kiralık), Serdar, Oğuzhan (Eskişehirspor-kiralık), Gökhan, Ahmet Aydın, Güney (Denizli BŞB), Baran (Narlıdere Gençlik), Emre Berkan (1930 Bafra), Hacı Bilal (Kocaeli Birlik), Hasan Çelebi (Altınordu), Hüseyin (Tekirova), Kerim (Kahramanmaraş BŞB), Murat (Eskişehirspor), Önder (Adana Demirspor), Özkan (FC Lurzen), Semih (Edirne Gençlik), Serkan (Denizli Özel İdare)
Kalanlar: Burak Göksel, Çağlayan, Emre Fırtına, Hüseyin Çelik, Sedat
Gidenler: Abdurrahman (Kırıkhan), Furkan (Darıca), Koray (Göztepe), Muhammet Arı (Denizlispor), Niyazi (Gölcükspor), Özhan, Samet Hasan, Serkan, Aytaç, Sinan (Boşta), Yasir (Bergama Bld)

DARDANELSPOR

Gelenler: Ahmet Yazlar (Göztepe), Cihat, Uğur Aygören (Balıkesirspor-kiralık), Murat (Fenerbahçe-kiralık), Nuri Fatih (Eskişehirspor-kiralık), Okan (TAkçaabat), Sadık (Turgutluspor), Suat (Tepecikspor)
Kalanlar: Bedri Evren, Ensar Enes, Sertaç, Suat, Uğur Çelik, Uğur Parlak, Umut, Ümit, Yasin Mert
Gidenler: Ahmet Kaan (Bayburt Ö.İ.), Atınç (Beşiktaş), Oğuzhan, Emre (İstanbulspor), Erdi (Boluspor), Erhan (T.Linyit), Hakan Barış (Manisaspor), Hüseyin Çolak (Tarsus İY), İlhan Faruk (Bayrampaşa), İlker (Erciyesspor), Murat Akçay (Maltepespor), Onur Koçak (Turgutluspor), Mustafa, Süleyman, Rıdvan, Taner, Yasin Mert (Boşta), Safa (Samsunspor)

FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAMSPOR

Gelenler: Altay, Bilal (Aydınspor 1923), Arif (Altay), Aykut (B.Petrol), Barış, Cihat, Murat İrişli (Altınordu-kiralık), Battal (KSK-kiralık), Emre Doğan (Denizli BŞB), Gökhan Göz (Eskişehirspor), İskender (Maltepespor), Kadir (Beşiktaş-kiralık), Mehmet Topçu (Osmanlıspor), Melik, Oğuzhan (Manisaspor-kiralık), Mert (T.Linyitspor), Muhammed Emin (Şanlıurfaspor), Ogün, Recep (Nilüferspor), Ömer Esenkaya (T.Konyaspor-kiralık),Ömer Serbest (Elazığ Bld), Serdar (Ofspor), Yunus Emre (Şanlıurfa-kiralık)
Kalanlar: Adem Şahin, Engin
Gidenler: Adem, Önder (Altay), Ahmet (Adıyamanspor), Bakan (Kırıkhanspor), Ersin (Güngören), Fırat (Kasımpaşa), Güney (Kızılcabölük), Hakan Kuş (Ç.Madranspor), Mehmet Bozcan (Bergama Bld), Mehmet Ersavaş (Nazilli Bld), Mustafa Can (Turgutluspor), Mustafa Berk (Manisaspor), Oğuzhan Öztürk (Göztepe), Okan (Gölcükspor), Ozan Arif, Selçuk (Tire 1922), Serkan (Orhangazi), Veysel (Kartal), Yusuf (Erzurumspor), Sinan Fatih, Tuğrul, Şükrü, Burak Kantar, Bülent, Emrah, Erdem (boşta)

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

Gelenler: Ahmet Tüzün, Efşan, Kazım (Bergama Bld), Can Bartu, Önder (Akhisar Bld-kiralık), Fazlı Ayan (Derincespor), Hüseyin Altıntaş (Denizlispor-kiralık), İlker (Manavgat), İlyas (Kayseri Şeker), Mert Ege (Sancaktepe), Süleyman, Berk (Alanyaspor), Uğur (Galatasaray), Erman (Gaziosmanpaşa), Ramazan (F.Karagümrük), Rıdvan (Aydınspor 1923)
Kalanlar: Ali Helvacı, Aziz, Engin, Eren, Ferhat, Mert Özkaptan, Şahin
Gidenler: Gökhan, Ahmet, Güney, (Kızılcabölük-kiralık), Batıcan (Bursaspor), Beycan (Ofspor), Çağlar (Çorum Bld), Deniz, Hüseyin Böyük (E.Refahiye), Emre Doğan (Balçova), Furkan (Derince), Serkan Özdemir (Aydınspor 1923), Yunus Emre, Muhammed (Bayburt Özel İdare), Ferhat, Kemal Keçeci, Okan, Serhad, Ehli Jani, Onur, Ozan (boşta)

AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR

Gelenler: Ali Osman (Adana Demirspor-kiralık), Amir, Can (A.Üsküdar), Batuhan (Kocaeli Birlikspor), Emrullah (Tekirdağspor), Enes (Gümüşordu), Görkem (Edremit Bld), İbrahim İdis (Bergama Bld), Kartal (Balıkesirspor), Kerim (Tekirova), Turhan (Adanaspor-kiralık)
Kalanlar: Ahmet Kerem, Alihan, Doğuş, Emirhan, Emre Şahin, Erdi, Fatih Bolat, İbrahim Akkaya, Kerim, Lütfü Berk, Murat Tan, Turhan Burak, Vijdan
Gidenler: Alican (Gölbaşıspor), Nazım (Derincespor), Yusuf (Orhangazispor), Celal, Emrah Görkem, Hakan Susamcılar, İlker, Sertaç, Tolunay, Yiğit Güler (boşta)

TİRE 1922

Gelenler: Anıl (Maltepespor), Can (Ofspor), Faik (Gaziantep BŞB), Fatih Üge (Sandıklı), Feyyaz (Balıkesir Bld), Güner, Hakan Çakır (Erzurum BŞB), Mehmet Kavazoğlu (Saruhanlı Bld), Muhammet Ali, Serhat (Gümüşordu), Mustafa Sevim (Yeşil Bursa), Ozan Arif, Selçuk (Balçova Yaşamspor), Özcan (Yeni Diyarbakır), Taha (Gölbaşıspor), Alparslan Emre, Samet (Bucaspor-kiralık), Yusuf, Berkant, Mert Hakan (Altınordu-kiralık), İsmail Can (Göztepe-kiralık)
Kalanlar: Aykut Alçin, Burak Dost, Egemen, Enver, Fatih Özdemir, Serdar

BERGAMA BELEDİYESPOR

Gelenler: Berkay, İbrahim (Manisaspor), Ali Demir, Muhammet (A.Üsküdar), Aykut (Gölcükspor), Fatih (Aksarayaspor), Gökhan Çetinus (1930 Bafra), Gökhan Köse (Menemen Bld), Harun (Boluspor), Mehmet Bozcan (Balçova Bld), Mehmet Sönmez (Gümüşhane), Mert Kaytankaş (Turgutluspor), Mert Yüksel (Nilüferspor), Oğuzhan (Erdekspor), Vefa (Fethiyespor), Şenol (Kayseri Şeker), Yasir (Kızılcabölük), Zahid (Göztepe)
Kalanlar: Eren, Batuhan, Kemal, Mehmet, Mert Özmen, Okan, Salih, Tuncer Baysal, Hüseyin Ateş
Gidenler: Ahmet Tüzün, Efşan, Önder, Rıdvan Aykan, Kazım, Uğur (Denizli BŞB), Ali Hürlü, Emin, Emrecan (Bucaspor), Ersan, Fevzi, Sinan Uzun (Balıkesir), İbrahim İdis (Ayvalıkgücü Bld), Mert Narin (Turgutluspor), Osman Bozdağ (Ç.Madranspor), Sercan (Kırıkhan), Turgay (Çorum), Zafer (B.Petrol)

09 Eylül 2014
Etiket; futbol, ege, transfer, balıkesirspor, karşıyaka, denizlispor, bucaspor, altınordu, manisaspor, altay, göztepe, haberegeli, haberegeli.com Yazdır   |   Paylaş

İlgili haberler


Trabzon gözünü İzmir'e dikti
Göztepe'de transfer şekilleniyor
TSYD Ege'de Yılın Spor Ödülleri açıklandı
Halil 3 yıl daha Göztepe'de
Elfida hayaline kavuştu!
Borges imzayı attı
Göztepe Borges'i alıyor
Enes Kubat Altınordu'da
 
Bu yazı için yapılan yorumlar ( 0 ) + Yorum Yaz

Yorum bulunamadı !..

 
facebook.com/HaberEgeli
 
Diğer Haberler
İzmir'de şampiyon Galatasaray
İzmir'de voleybol şöleni
Ferhat kotayı aldı
Teniste İspanya ile işbirliği
47. Folkart TSYD Kupası Menemen'in
47. Folkart TSYD Ege Kupası başlıyor
Folkart TSYD Kupası 6 Ağustosta başlıyor
Eski Beşiktaşlı yıldız Fener yolunda
Trabzon gözünü İzmir'e dikti
Göztepe'de transfer şekilleniyor
Çağla İspanya'da ikinci oldu
Teniste tarihi dönem
ESTİ hep zirvede
7. TSYD Ege'de Yılın Spor Ödülleri
Altınordu'nun 100 akı
TSYD Ege'de Yılın Spor Ödülleri açıklandı
Melisa'nın zaferi
TSYD İzmir'den görkemli veda
Altınordu ülkenin tanıtım elçisi
Bektaş gitti Özdeş geliyor
 
+ Çok okunan haberler

WEB TV Tüm videolar
Cem Yılmaz Fundamentals
 
Hatasız Kul Olmaz-Tarkan
 
 
FOTO GALERİ Tüm galeriler
 
 
 
? Anket
 
   
Kent Haberleri Spor Politika Ekonomi Yazarlar Sağlık Eğitim Asayiş Kültür Sanat Yaşam Dünya Magazin
facebook.com/haberegeli twitter.com/haberegeli Google+   Anasayfam Yap
Sık Kullanılanlara Ekle
Künye
Sitene Ekle
İletişim

© Copyrigth 2013 haberegeli.com tüm hakları saklıdır
  Sitemiz abonesidir