17 Nisan 2024, Çarşamba Web TV Foto Galeri Sosyal Medya Mobil Uygulamalar Arşiv
 
 

Kenan Aksoy İZSİAD'a adayİzmir iş dünyasının en önemli sivil toplum kuruluşlarından olan İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) Olağanüstü Genel Kurul Toplantısını 5 Haziran 2013’de gerçekleştirecek.

Danışma Kurulu Üyesi İşadamı Kenan Aksoy ve dernekte etkili olan isimlerden oluşan bir ekip, İZSİAD Yönetimine adaylıklarını açıkladı.

Son 3 yılda derneğin kan kaybettiğini vurgulayan Aksoy, “Dernek üyelerimizin bir bütün halinde temsil edilmeleri, İZSİAD gücünün başta üyelerimiz ve iş dünyası lehine değerlendirilmesi adına, arkadaşlarımızın büyük istek ve destekleri ile İZSİAD Yönetimine adayız”dedi.

İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) seçimli Olağanüstü Genel Kurulu Toplantısını 5 Haziran 2013 Çarşamba günü gerçekleştirecek. İki adayın açıklamalarının ardından iş dünyasının beklediği açıklama İZSİAD Danışma Kurulu Üyesi işadamı Kenan Aksoy ve ekibinden geldi. Swissotel’de düzenlenen basın toplantısında Aksoy ve arkadaşları Genel Kurulda aday olacaklarını açıkladı. İzmir İş dünyasının en önemli sivil toplum kuruluşlarından birinin İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) olduğunu vurgulayan işadamı Kenan Aksoy, derneğin özellikle son üç yılda gücünü yeteri kadar ortaya koyamadığını ve bu nedenle bir kan kaybedişin yaşandığını ifade etti.

İZSİAD Genel Kurulundaki seçimi tek başına alabilecek güçte olmalarına rağmen, sevgi ve işbirliğinin daha üst düzeyde ortaya konulması adına, diğer adaylar ile ortak bir liste çıkarma çalışmaları nedeni ile iş dünyasının beklediği açıklamayı geciktirdiklerini belirten İşadamı Aksoy, tüm üyelerin eşit şekilde temsil edildiği şeffaf bir yönetimi ortaya koyacak bir Yönetim Kurulu listesi hazırladıklarını söyledi.

İZSİAD Üyesi olmanın ayrıcalığını üyelerine yaşatma hedefinde olduklarına dikkat çeken İşadamı Kenan Aksoy, “ İzmir ve ülkemizin önemli firmaları İZSİAD üyesi. Bu önemli firmaların temsilcisi olarak iş dünyası ve ekonomi gündemine yön verebilecek bir çalışmayı arkadaşlarımız ile birlikte ortaya koyacağız. Üyelerimiz arasındaki sevgi ve işbirliği bağlarını güçlendireceğiz. Ortaya çıkacak sinerji ile potansiyelimizi harekete geçireceğiz. Üye firmalarımızın sektörel bazdaki gelişimlerini yükselteceğiz. Gruplaşma ve haksız rekabetlerin önüne geçeceğiz. İZSİAD’ ın grup gücünü özellikle tedarik avantajına yansıtacağız ve üyelere yeni, değişik finansal kaynaklar yaratacağız. İZSİAD’ da çok eskiden yapıla gelen “ İş Dünyası Paylaşıyor” ve “Çarşamba Toplantıları” düzenli olarak gerçekleştirilecek. İzmir’de bulunan STK lar ile her türlü işbirliği gerçekleştirilecek. Kobiler olarak iş hayatının önünü tıkayan tüm yasal engellerin kaldırılması veya düzeltilmesi için var gücümüz ile çalışacağız. Fikir ve aksiyon önderi bir STK olacağız. EXPO 2020 İzmir adaylığı için her türlü desteği vereceğiz. Tüm hedeflerimizi İZSİAD da yönetim ile üyelerimiz arasındaki sevgi ve işbirliği bağlarını tekrar yeşerterek gerçekleştireceğiz ”dedi.

02 Haziran 2013
Yazdır   |   Paylaş
 
Bu yazı için yapılan yorumlar ( 0 ) + Yorum Yaz

Yorum bulunamadı !..

 
facebook.com/HaberEgeli
 
Diğer Haberler
TSYD İZMİR'DE NÖBET DEĞİŞİMİ
KAMU PERSONELİNE BAĞIMLILIKLA MÜCADELE EĞİTİMİ
MUĞLA'DA SOSYAL İKİLEM BELGESELİ
MOBBİNG İLE MÜCADELE HAFTASI
MOBBİNG İLE MÜCADELE HAFTASI
MUĞLA YEŞİLAY’DA KAN DEĞİŞİMİ
MEHMET AKİF ERSOY KİTAP GÜNLERİ
TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ MUĞLA TEMSİLCİLİĞİ'NDEN İSRAİL' E SERT UYARI
KÜLTÜREL VE TİCARİ BOYUTLARIYLA ARASTA
ÖDEMİŞ BOZDAĞ'DA OSMANLI SARAYLARI
KÖYÜMDE ŞENLİK VAR
HER ÖRGÜT PSİKOLOJİK TACİZCİSİNİ ÜRETİYOR
DEMİRCİ USTASINDAN GERİ DÖNÜŞÜME KATKI
THY PERSONELİNİN İNTİHARI
MUĞLA ANADOLU MEKTEBİ YAZAR OKUMALARI
MUĞLA MİLLİ EĞİTİM’DEN YARDIM SEFERBERLİĞİ
MUĞLA'DA OKUR GEZER YAZAR ETKİNLİĞİ
RÜYA PARK KİTAP, RESİM VE HEYKEL GÜNLERİ
İZMİR'E MEGA PROJE
İŞTE KUZEY YILDIZI
 
+ Çok okunan haberler

WEB TV Tüm videolar
Deplasmanda plasebo
 
Şeyhim kainata alışamadım
 
 
FOTO GALERİ Tüm galeriler
 
 
 
? Anket
Spor Toto Süper Lig 2022-2023 Sezonu Şampiyonu Kim Olur?
 
   
Spor Kent Haberleri Politika Ekonomi Yazarlar Sağlık Eğitim Asayiş Kültür Sanat Yaşam Dünya Magazin
facebook.com/haberegeli twitter.com/haberegeli Google+   Anasayfam Yap
Sık Kullanılanlara Ekle
Künye
Sitene Ekle
İletişim

© Copyrigth 2013 haberegeli.com tüm hakları saklıdır
  Sitemiz abonesidir